Bussen naar de IJzerwake 2018

Sinds vorig jaar organiseren we het busvervoer naar de IJzerwake op een andere manier. Doel is de efficiëntie en de bezettingsgraad van de bussen te verhogen. Daarom werken we vanaf nu voor wat het inschrijven betreft met opstapplaatsen en niet meer met buslijnen. De meest efficiënte route wordt dan vlak voor de IJzerwake uitgetekend. Bovendien beperken we het aantal stopplaatsen per lijn tot max. 4. De inschrijvingen verlopen centraal.

Vanuit gans Vlaanderen rijden er bussen naar de IJzerwake. De bijdrage voor de bussen naar Steenstrate bedraagt 5 euro. Kinderen tot 12 jaar rijden gratis mee. Dit bedrag dient betaald te worden aan de busverantwoordelijke. Inschrijven voor de bussen is verplicht, om precieze aantallen te kunnen reserveren! Alle bussen vertrekken zeer stipt, laatkomers hebben pech, de autobussen moeten ten laatste om 10.45u in Steenstrate zijn.

Alle bussen vertrekken terug uit Steenstrate om 16.30u.

Inschrijven: enkel via SMS naar 0496 53 31 38

 

Voor senioren en/of gehandicapte personen is een pendeldienst voorzien tussen Steenstrate (brug) en de busparking en ook tot op de IJzerwakeweide.

Stopplaatsen worden enkel genomen als er inschrijvingen voor zijn.

Provincie Antwerpen

8.10 u. Berchem (kerk)
8.00 u. Deurne (Arizona, Boterlaarbaan 451) - VOLZET !
8.05 u. Deurne (Rode Kruisplein / Lakborslei) - VOLZET !
8.00 u. Brasschaat (kerk, bushalte De Lijn)
8.20 u. Schoten (parking Carrefour)
7.30 u. Lier (parking Carrefour)
7.50 u. Duffel (naast postgebouw)
8.00 u. Rumst (oprit E19, richting Antwerpen)
! 8.20 u. Kontich (Carpoolparking)
8.15 u. Mechelen (Rode Kruisplein)
8.10 u. Puurs (Carpoolparking N16)
8.15 u. Zwijndrecht (kerk) - VOLZET !

Provincie Oost-Vlaanderen

8.25 u. Temse (station)
8.25 u. Beveren (kerk) - VOLZET !
8.40 u. Sint-Niklaas (Koopcentrum Waasland ter hoogte van Aldi)
8.45 u. Lokeren (Carpoolparking E17, uitrit 12, Wolfsakker) - VOLZET !
7.35 u. Aalst (St. Annakerk, Boudewijnlaan)
7.45 u. Lede (Markt kerkplein)
8.15 u. Gent (P+R Carpoolparking E17, Gentbrugge)
! 7.00 u. Hamme (Tweebruggenplein)
! 7.15 u. Dendermonde (De Bruynkaai)
8.15 u. Ninove (Stationsplein)
8.30 u. Ophasselt (Kruispunt De Kat)
8.45 u. Brakel (kerk)

Provincie Limburg

6.30 u. Bree (hospitaal)
6.50 u. Peer (kerk)
7.10 u. Leopoldsburg (station)
7.30 u. Beringen (Superconfex vlak bij uitrit 26 autostrade)
6.30 u. Maasmechelen (gemeentehuis)
6.50 u. Genk (station)
7.10 u. Hasselt-Kuringen (Carrefour Grote Ring)
7.30 u. Lummen (carpoolparking)

Provincie Vlaams-Brabant

7.45 u. Bekkevoort (Carpoolparking, autostrade)
8.00 u. Leuven (parking Bodart, brug Kapucijnenvoer)
! 8.35 u. Grimbergen (Brusselsesteenweg, parking voetbalveld Terwilgen)
! 8.40 u. Groot-Bijgaarden (parking E40 richting kust)
! 8.50 u. Liedekerke (afrit E40, afrit Essene/Affligem, carpoolparking)
7.55 u. Dilbeek (parking Westrand)

Provincie West-Vlaanderen

8.20 u. Knokke (station)
8.40 u. Blankenberge (stadhuis)
9.05 u. Oostende (busparking Visserijschool Mercatorlaan)
9.35 u. Brugge (Magdalena Parking)
Kortrijk (autodelend rijden), vertrekuur in overleg

 

Inschrijven: enkel via SMS naar 0496 53 31 38


Kinderen tot 12 jaar rijden gratis mee.

Affiche IJzerwake 2018